İSTEK Koleji Yalova

İSTEK Okulları Site Haritası

Sık sorulan sorular, iç ve dış bağlantılar, gizlilik politikası, site kullanımı hakkında yardım, halkla ilişkiler ve site haritası. İSTEK Okulları Yalova Kampüsü http://www.istekyalova.com/SiteMap 0226 811 5828

Ücretler, fiyat bilgisi, burslu eğitim, gazi indirimleri, muhafiyetler.

Sık Sorulan Sorular

Site içi arama nasıl yapılmalı?
Sağlıklı sonuç elde etmek için doğru yazılmış ve en az 4 karakterden oluşan kelimeler kullanılmalıdır. Doğru seçilmiş kelime grupları veya cümleler daha kesin sonuç verse de, imla ve dizilişle ilgili farklılıklar nedeni ile sonuç alınamayabilir.

Gizlilik Politikası
Sitemizde yayın kalitesini iyileştirebilmek amacı ile çerez{cookie} kullanılmakta ve yazılım desteği ile tarayıcı bilgileri alınmaktadır. Kurumumuzla iletişim kurmak istediğinizde sizin tarafınızdan belirlenen kişisel veriler sisteme kaydedilmektedir.  Bu sitede toplanan veriler sistem/yazılım/hizmet iyileştirme amacı ile kullanılmakta ve asla ticari amaçlı olarak üçüncü şahıslara pazarlanmamaktadır.

Servis sağlayıcı ve sistem yapısı
Site, dijital uygulamalar ve teknik altyapımız Bilişim Park tarafından sağlanmakta ve tamamı lisanslanmış ürünlere sahip olarak, 1(bir) asıl ve 1(bir) yedek (yurtiçi/yurtdışı) sunucu üzerinden hizmet vermektedir. Site içeriği ACAR Eğitim Kurumları tarafından oluşturulmaktadır. Sitede yer alan içerikler kurumumuzdan izin alınarak ve kaynak gösterilmek koşulu ile kullanıma açıktır.

Yasal yükümlülükler ve yaptırım
Tamamen yasal yükümlülüklere bağlı kalarak, kişisel gizlilik çerçevesinde, kullanıcı odaklı olarak sitemizde yer alan yapay zeka tarafından temin edilmiş veriler asla paylaşıma açık değildir. Sitede yer alan fotoğraf, doküman ve bilgiler için kişisel izinler alınmıştır. Sistem tarafından kontrol edilen bu içeriğin izinsiz kullanılması suçtur. Kişisel hakların ihlali ve/veya marka ihlalleri karşısında sözlü/yazılı ihtar sonrasında gerekli işlemler gerçekleştirilmelidir. Aksi durumlarda ise resmi tahkikat yolu açıktır.
istek koleji fotoğraflar yemek beslenme spor ve eğitim servis ücretleri auto keywords

Teraryum; genellikle cam ve plastik maddelerden imal edilen ve içinde sürüngenler, böcekler, bazı bitki türleri için kara ortamının taklit edildiği akvaryum benzeri tanklardır. Farklı ölçülerde içinde bulundurulacak canlıya göre dekore edilir. Teraryumlar cam ve plastik gibi şeffaf ve dayanıklı malzemeden yapılır.

Bilişim Park tarafından otomatik olarak sağlanan içerik : Kolej, özel okul, kıyafet, servis ücretleri. Kolej fiyatları. İSTEK istek koleji, istek vakfı, yeditepe üniversitesi, uzmanlar, uğur, doğa, bahçeşehir, bilge, sınav, birey, mektebim, öğretmen iş başvurusu, iş ilanları, eğitim sektöründe kariyer
İSTEK Okulları istekyalova.com
İSTEK Okulları istekyalova.com İSTEK Okulları istekyalova.com ATATÜRK KÖŞESİ Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK