İSTEK Okulları istek koleji

Yalova Kolej özel okul istek vakfı okulları

Türkiye'nin en başarılı öğrencileri, İSTEK KOLEJİ, istek Kolej, özel okul. en başarılı eğitim kurumu. Kazananların tam listesi. Burs ve sınav sonuçları.

Mentorlük sistemi hakkında bilinmesi gerekenler.

Mentor Öğretmenlik Nedir ?
hangi okullar daha başarılı? İngilizce dışında hangi yabancı diller var?

Mentor Öğretmenlik Nedir ?

Mentorlük sistemi hakkında bilinmesi gerekenler.

Yalova İSTEK Okulları'nda Kişiye Özgü Öğretim Modeli çerçevesinde Mentor Öğretmenlik Sistemi uygulanmaktadır. Okulumuzda 5. sınıftan itibaren her öğrencimize bir mentor öğretmenimiz danışmanlık yapmaktadır. Mentor öğretmenlerimiz uygulamalı ders ve branş öğretmenleri arasından seçilmektedir.

Mentor

Mentor Öğretmenlik Sistemi ile her öğrencimizin akademik ve sosyal alandaki gelişiminin dikkatlice izlenmesi, öğrencilerimizin kendileri ile ilgili farkındalıklarının arttırılması, planlama ve değerlendirme becerilerinin artırılması, gelişim gereksinimlerinin tespit edilmesi, akademik başarının yükseltilmesi, okula bağlılığının sağlanması, öğrenme motivasyonunun artırılması ve okul - ev arasında etkileşim ve yakın işbirliğinin kolaylaştırılması hedeflenmektedir.

Bu sistem ile öğrencinin;

- Okulda bir eğitimci ile sürekli iletişim kurması,
- Gelişimini belirli aralıklarla eğitimci ile birlikte değerlendirmesi ve takip edildiğini bilmesi,
- Akademik ve sosyal alanda daha etkin olabilmesi:
- Kişisel planlama ve değerlendirme becerisi geliştirmesi
- Gelişim ihtiyaçlarının tespit edilmesi
- Dikkatini geliştirmesi
- Çalışma alışkanlıklarını kişisel özellik ve ihtiyaçlarına en uygun olacak şekilde düzenlemeyi öğrenmesi
- Test tekniklerini öğrenmesi
- Motivasyonunun arttırılması
- Başarısının sorumluluğunu alması
- Akademik başarısının yükseltilmesi
- Okul ve ev arasında iletişim ve koordinasyonun artırılması amaçlanmaktadır.
- Öğrencilerinin gelişimlerini takip edebilmek için:
- Öğrencinin okuldaki durumunu ayda bir gözden geçirir, öğrenci tarafından değerlendirilmesini sağlar.
- Öğrencinin deneme sınavı sonuçlarını değerlendirir.
- Öğrenci ile birlikte öğrencinin tanı testlerinin sonuçlarını değerlendirir.
- Öğrenci ile iki haftalık veya aylık amaçlar belirler.
- Amaçların ne kadar gerçekleştirildiğini ve tamamının gerçekleştirilmesi için nelere ihtiyaç duyulduğunu değerlendirir.
- Gerektiğinde yeni amaçlar belirlenmesi için öğrenciyi destekler.
- Öğrencinin aile, arkadaşlık gibi konularda yaşadığı sorunları dinleyerek uygun birime yönlendirir.

Video Blog
Diğer başlıklar Önerilen başlıklar
Bilişim PARK © 2023
İSTEK Okulları istekyalova.com
2. sınıf öğrencilerimiz PYP Kendimizi Düzenleme Biçimimiz teması kapsamında, Bütçemize Uygun Yaşamak ünitesiyle ilgili kendi haftalık bütçelerini oluşturdular.

Önümüzdeki bir hafta boyunca bütçelerine uygun davranıp davranmadıklarını not alacaklar. Aile ihtiyaçlarımız/isteklerimiz tablosunu ve aileleriyle doldurdukları anket sonuçlarını sınıfta paylaştılar. "Ayağını yorganına göre uzat" atasözüyle ilgili yazı çalışması yaptılar.

Üniversite Hazırlık
En başarılı lise
Lise hazırlık
Anadolu Fen Liseleri
LGS YGS TEOG
Neva Pharse + auto keywords oracle data source +

gunes sisteminde bulunan gezegen ve yildizlar 5 19.2 % istek vakfi yalova 5 19.2 % istek yalova 3 11.5 % http //www.istekyalova.com/detay4671 3 11.5 % amazon 2 7.6 % yalova bahcesehir koleji 1 3.8 % http //www.istekyalova.com/sitemap 1 3.8 % sekiller 1 3.8 % http //www.istekyalova.com/detay2507 1 3.8 % ödev yapam sorumluluk ilie ilgili fotograflar animasyon 1 3.8 % http //www.istekyalova.com/detay5841 1 3.8 % http //www.istekyalova.com/detay4724 1 3.8 % istek obs istek vakfı sentez yalova 1 16.6 % ilkdordun 1 16.6 % obs.istek.k.12.tr 1 16.6 % matematik 8a 1 16.6 % son dördünde ay nasil olur 1 16.6 % ağza parmak çocuk ilgisizlik Online dil kursu ücretsiz Yurtdışı dil eğitimi fiyat Online dil eğitimi yurtdışı dil eğitimi - ekşi Bursa yabancı dil Kursları fiyatları Yabancı Dil Kursları Fiyatları Yurtdışı dil eğitimi Fiyatları 2021 Almanca dil kursları son dördün evresinden sonra hangi evre gelir 1 25 % louis braille özet 1 25 % ayın iki ana evresi arasında geçen süre 1 25 % suratlar

Bedrettin Dalan, istek vakfı, Mesut Acar, özel okul harçları. burs veren okullar. eğitim ücretleri. yıllık ne kadar. özel okullar kaç para? özel okul fiyatları. konu anlatımı sunum ders ödev + İSTEK Yalova Ayın evreleri, fen bilimleri deneyleri, ders anlatımı, konular, ödev, soru ve cevaplar, cevap anahtarı, kazananların tam listesi, pascal, parabol, einstein, toefl, bbc, cambridge, stanford, yale, preston, mit, new york, boston TRset sondaj sonu bugüne kadar Türkiye birincisi olan öğrenciler. En çok üniversite kazandıran şehir. Okuma oranı en yüksek kent. Özel okul ücretleri. Fiyat listesi. Yemek listeleri. Başarılı öğrenciler. Öğretmen ilanları. İş başvurusu. İnsan kaynakları. Maaşlar kampüs adresleri. hangi şehirde İSTEK istek ISTEK ıstek hangi okullar var.
Yalova'nın En Başarılı Okulu
Yalova'nın en başarılı koleji