ISTEK Okulları ortaokul eğitimi LGS Türkiye dereceleri

Tam gün eğitim veren ortaokullar, 10 - 16 yaş eğitimi

Yalova'nın en başarılı ortaokulu 60 Türkiye birincisi ile ülkemizin en başarılı okulu.

Kurulduğu günden bu yana 60 Türkiye birincisi yetiştirniş, köklü eğitim kadrosu ve özel eğitim programlarıyla İSTEK Ortaokulu

İSTEK Yalova Ortaokulu
hangi okullar daha başarılı? İngilizce dışında hangi yabancı diller var?

Ortaokul

Amacımız öğrencilerimizin öz güvenlerini geliştirerek onları; yaşam boyu öğrenmeyi ilke edinmiş, her yönüyle nitelikli, etkili iletişim kurabilen, ülkesine ve farklı kültürlere saygılı, kendisine ve çevresine karşı sorumluluk taşıyan, araştırmacı, 21. yüzyıl becerilerine sahip, girişimci, başarılı, çağdaş, bireyler olarak yetiştirmektir.

Yalova ortaokul

Liselere Geçiş Sınavı Çalışmaları

Uzman öğretim kadrosuyla, İSTEK Yalova Ortaokulunda LGS çalışmaları 7. sınıfta başlar. Sınava hazırlık yılı olan 8. sınıfta sabit etüt sistemi ile hafta içi ve hafta sonu sınıf etütleri vardır. Sınıflar gruplara ayrılır ve her öğrencinin her dersten etüt alması sağlanır.

İSTEK Ortak LGS denemeleri ve kendini ispatlamış yayınevlerinden alınan ek denemeler ile öğrencilerin test çözme becerisi, zamanı doğru kullanma, disiplinler arası aktarım yapma gibi konularda becerileri artar.

Etütler

Cumartesi günleri gerçekleşen etütlerimizde 7 ve 8.sınıf öğrencilerimiz için hafta içi programlarımıza ek Liselere Geçiş Sınavı çalışmaları, 5 ve 6.sınıflarımız için akademik gelişimi destekleyen etüt çalışmaları yapılır.

 

Yabancı Dil Eğitimi

İSTEK Yalova Ortaokulunda 5. sınıftan itibaren yoğun bir İngilizce programı yürütülür. Hedefimiz öğrencilerimizin dilin dört becerisini (okuma, dinleme, yazma, konuşma) etkin şekilde kullanabilmeleri, yazılı ve sözlü olarak kendilerini ana dillerinde olduğu gibi ifade edebilmelerini sağlamaktır

Öğrencilerimiz liseye uğurlanırken İngilizce dillinde kendini etkili ifade edebilecek, merkezi sınavlarda etkili sonuçlar alabilecek bilgi ve deneyime erişirler.

Okulumuzda ayrıca ikinci yabancı dil olarak Almanca dersi yer almaktadır. İkinci yabancı dil eğitimi, öğrencilere kendilerini iki farklı dilde ifade etme becerileri kazandırırken farklı kültürleri öğrenmeleri ve farklılıklara saygı duyarak dünya vatandaşı olma yolunda ilerlemelerini hedeflemektedir.

Türkiye Birincileri

Psikolojik Destek

Öğrencilerimizin bu yoğun süreçte sınavlara akademik yönden olduğu kadar psikolojik olarak da hazırlanmaları amacıyla, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü tarafından öğrencilerimizin bireysel performanslarını destekleyici başarı takip çalışmaları yapılır. Sınav sistemi, verimli ders çalışma teknikleri, test çözme becerileri ve velilerimize yönelik seminerler düzenleyip motivasyon ve sınav kaygısıyla ilgili grup çalışmaları gerçekleştirilir.

 

Kulüp Çalışmaları

Öğrencilerimiz kendi istek, ilgi ve yetenekleri doğrultusunda seçtikleri ya da öğretmenleri tarafından yönlendirildikleri sanat-spor etkinlikleri ile yetenek ve yaratıcılıklarını geliştirme fırsatı yakalar.

 

Öğrenci Takibi

Öğrencilerimizin takibi, mentor öğretmenleri, rehberlik ve psikolojik danışmanlar, ders öğretmenleri ve yöneticiler tarafından yapılır. Her öğrenci için belirlenen mentor öğretmenlerimiz düzenli olarak velilerimiz ve öğrencilerimizle iletişim halindedir.

Velilerin ve öğrencilerin kişisel hesaplarından okul duyuruları, sınav sonuçları, etütler, ödevler ,ödev değerlendirmeleri,devamsızlıklar öğrenci takip programı üzerinden takip edilebilir.

 

Yemek

Öğrencilerimiz yemeklerini yemekhanede öğretmenleri eşliğinde, kendi yaş gruplarına ayrılmış bölümde yerler. Menüler hazırlanırken özellikle meyve, sebze tüketimi, et tüketimi gibi temel beslenme alışkanlıklarına dikkat edilir. Yemekler okulumuzun mutfağında pişirilir ve hijyenik koşullarda servis edilir.

Sağlık

Kampüsümüzde bir revir bulunur. Öğrencilerimizin sağlıkları ile ilgili her türlü veri sağlık personelimiz, mentor öğretmenler ve okul yöneticilerimiz tarafından titizlikle takip edilir.

Benzer başlıklar
Video Blog
İSTEK Okulları istekyalova.com
2. sınıf öğrencilerimizle rehberlik dersinde okul/sınıf kurallarımızı öğrendik ve bu kuralların bizim için neden önemli olduğunu konuşup grup çalışmalarımızı tanıttık.
İSTEK Yalova Ortaokulu Resmi Sayfası
En başarılı lise
Çift Yabancı Dil Eğitimi Veren Okulların En Başarılıları Arasında Yer Alan İSTEK Ortaokulu
Anadolu Fen Liseleri
LGS YGS TEOG
Adana istek, Gaziantep istek, mersin istek, kütahya istek, osmaniye istek, antalya istek, kocaeli istek, afyonkarahisar istek koleji Neva Pharse +

Ortaokul, ilkokulu takip eden eğitim dönemine verilen isimdir. ilkokul ile lise arasında üç yıllık öğrenim veren okul. Ortaokul ortaöğretim mi ilkokul ortaokul, lise üniversite Ortaokul İngilizce ne demek Ortaokul nasıl YAZILIR Ortaokulu Ortaokul kaçıncı sınıf Ortaöğretim kaçıncı sınıfları kapsar 2021 Ortaöğretim hangi sınıfları kapsar 2022 2023 2024 Türkçe 6 saat ders. Matematik 5 saat ders. Fen Bilimleri 3 saat ders. Sosyal Bilgiler 3 saat ders. Yabancı Dil 3 saat ders. Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 2 saat ders. Görsel Sanatlar 1 saat ders. Müzik 1 saat ders.

auto keywords oracle data source +

gunes sisteminde bulunan gezegen ve yildizlar 5 19.2 % istek vakfi yalova 5 19.2 % istek yalova 3 11.5 % http //www.istekyalova.com/detay4671 3 11.5 % amazon 2 7.6 % yalova bahcesehir koleji 1 3.8 % http //www.istekyalova.com/sitemap 1 3.8 % sekiller 1 3.8 % http //www.istekyalova.com/detay2507 1 3.8 % ödev yapam sorumluluk ilie ilgili fotograflar animasyon 1 3.8 % http //www.istekyalova.com/detay5841 1 3.8 % http //www.istekyalova.com/detay4724 1 3.8 % istek obs istek vakfı sentez yalova 1 16.6 % ilkdordun 1 16.6 % obs.istek.k.12.tr 1 16.6 % matematik 8a 1 16.6 % son dördünde ay nasil olur 1 16.6 % ağza parmak çocuk ilgisizlik Online dil kursu ücretsiz Yurtdışı dil eğitimi fiyat Online dil eğitimi yurtdışı dil eğitimi - ekşi Bursa yabancı dil Kursları fiyatları Yabancı Dil Kursları Fiyatları Yurtdışı dil eğitimi Fiyatları 2021 Almanca dil kursları son dördün evresinden sonra hangi evre gelir 1 25 % louis braille özet 1 25 % ayın iki ana evresi arasında geçen süre 1 25 % suratlar

Bedrettin Dalan, istek vakfı, Mesut Acar, özel okul harçları. burs veren okullar. eğitim ücretleri. Yalova ortaokulu yıllık ne kadar. özel okullar kaç para? özel okul fiyatları. konu anlatımı sunum ders ödev + İSTEK Yalova Ayın evreleri, fen bilimleri deneyleri, ders anlatımı, konular, ödev, soru ve cevaplar, cevap anahtarı, kazananların tam listesi, pascal, parabol, einstein, toefl, bbc, cambridge, stanford, yale, preston, mit, new york, boston TRset sondaj sonu bugüne kadar Türkiye birincisi olan öğrenciler. En çok üniversite kazandıran şehir. Okuma oranı en yüksek kent. Özel okul ücretleri. Fiyat listesi. Yemek listeleri. Başarılı öğrenciler. Öğretmen ilanları. İş başvurusu. İnsan kaynakları. Maaşlar kampüs adresleri. hangi şehirde İSTEK istek ISTEK ıstek hangi okullar var.
Yalova'nın En Başarılı Okulu
Yalova'nın en başarılı koleji