Erken Kayıt. Okul ücretleri. Ödeme planları.

Erken Kayıt

Erken kayıt avantajları. İndirimler, ödeme kolaylıkları ve avantajlar.

Ödeme kolaylıkları. Ücret politikası. Okul fiyatları. Finansal işlemler.

Erken Kayıt Formu

Erken Kayıt

Kaliteli eğitimi Türkiye’de yaygınlaştırmak hedefiyle yola çıkan İSTEK Okulları her alanda başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor.

İSTEK Yalova Okulları olarak uygulamakta olduğumuz eğitim programlarımızla öğrencilerimizi geleceğe eksiksiz hazırlarken, Ulusal Sınavlara Hazırlık sistemimizle akademik başarılarını en üst seviyeye taşıyoruz. Öğrencilerimiz ulusal sınavlarda aldıkları başarılı sonuçlarla Türkiye’nin zirvesinde yer alıyor.

Yeni eğitim öğretim yılı kayıt dönemimiz başlamıştır. Yeni eğitim öğretim döneminde kayıt önceliği okulumuzun öğrencilerine aittir. Siz değerli velilerimizin bize duyduğu güvenle, okulumuzun kontenjanı dolu olduğu için bu yıl kayıt yenileme zamanı geçtiğimiz yıllara göre daha çok önem taşımaktadır.

Dışarıdan kayıt yaptırmak isteyen öğrencilerimizin kayıtları da bu süreçte devam edeceğinden; mağduriyet yaşamamanız adına kayıt yenileme takviminizi okul yönetimimizle paylaşmanız gerekmektedir.

Ocak ayında başlayarak ve aylara göre farklılık gösteren kayıt yenileme oranlarımız belirlenmiştir. Detaylı bilgi almak için okul yönetimimiz ile irtibata geçebilirsiniz.
auto keywords Bilişim Park tarafından otomatik olarak sağlanan içerik : Kolej, özel okul, kıyafet, servis ücretleri. Kolej fiyatları. İSTEK istek koleji, istek vakfı, yeditepe üniversitesi, uzmanlar, uğur, doğa, bahçeşehir, bilge, sınav, birey, mektebim, öğretmen iş başvurusu, iş ilanları, eğitim sektöründe kariyer
İSTEK Okulları istekyalova.com
İSTEK Okulları istekyalova.com İSTEK Okulları istekyalova.com ATATÜRK KÖŞESİ Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK