Yalova Yaz Okulu İSTEK Koleji

Yaz Okulu Programı İSTEK Okulları Yalova

Yaz Okulu programı, yaz kursları. Yüzme, basketbol, voleybol, badminton, tenis, satranç, Almanca, İngilizce ve robotik kurslarının yer aldığı, Yalova ve çevresinde en çok rağbet gören YAZ TATİLİ etkinliği.

Yaz okulu programları. Kurslar, eğitimler ve sertifikasyon.

Yaz Okulu Ön Kayıt Formu

Pandemi koşulları nedeniyle bu yıl gerçekleştirmeyi planladığımız 2021 Yaz Okulu Programı iptal edilmiştir. İlginize teşekkür ederiz.


Okulumuz tarafından, kendi kampüslerimizde her sene yaz aylarında düzenlenen Yaz Okulu programımızda 5 - 14 yaş aralığındaki katılımcılara keyifli bir tatil aktivitesi sağlanmaktadır.

Bedensel aktiviteler, sportif etkinlikler ve dil eğitiminin ağırlıkta olduğu kurslarda katılımcıların her yönden kendilerini tanıma, ilgi alanlarını ortaya çıkarma ve yeteneklerini geliştirme fırsatı sunulmaktadır.

Katılımcılar kendi yaş gruplarına göre ayrı eğitimler almakta, ortak programlarda ise diğer yaş grupları ile planlı eğitimlere dahil edilmektedir. Sosyalleşme ve kişisel gelişim odaklı programlar: tam gün 9.00 - 17.00 saatleri arasında kurslara dahil olabilir ya da yarım gün katılım sağlayabilirler. Ders programlarından birisini seçerek sadece bir branş için de katılım mümkündür.

Yaz Okulu programında beslenme 3(üç) öğün kalori ve çeşitlilik prensibine dayanmaktadır. Her öğün özenle planlanır ve beslenme bozukluğu görülen katılımcılara gerekli durumlarda bilgilendirme yapılır.  
auto keywords Bilişim Park tarafından otomatik olarak sağlanan içerik : Kolej, özel okul, kıyafet, servis ücretleri. Kolej fiyatları. İSTEK istek koleji, istek vakfı, yeditepe üniversitesi, uzmanlar, uğur, doğa, bahçeşehir, bilge, sınav, birey, mektebim, öğretmen iş başvurusu, iş ilanları, eğitim sektöründe kariyer
İSTEK Okulları istekyalova.com
İSTEK Okulları istekyalova.com İSTEK Okulları istekyalova.com ATATÜRK KÖŞESİ Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK