Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartnamesi

İSTEK Okulları istek koleji

Site kullanım şartları ve bağlantı bilgileri

istek web servisi İSTEK IT privacy securty

istekservis istek dental istekle ISTEK Okulları istekyalova.com 0226 811 58 28

Bizlerin tek hedefi
Arama motorları tarafından sağlanan içerik . ouzkhan xbase engine trigger istek koleji fotoğraflar yemek beslenme spor ve eğitim servis

Gizlilik Politikası

Sitemizde yayın kalitesini iyileştirebilmek amacı ile çerez{cookie} kullanılmakta ve yazılım desteği ile tarayıcı bilgileri alınmaktadır. Kurumumuzla iletişim kurmak istediğinizde sizin tarafınızdan belirlenen kişisel veriler sisteme kaydedilmektedir.

Bu sitede toplanan veriler sistem/yazılım/hizmet iyileştirme amacı ile kullanılmakta ve asla ticari amaçlı olarak üçüncü şahıslara pazarlanmamaktadır.

Servis sağlayıcı ve sistem yapısı

Site, dijital uygulamalar ve teknik altyapımız Bilişim Park tarafından sağlanmakta ve tamamı lisanslanmış 1(bir) asıl ve 1(bir) yedek (yurtiçi/yurtdışı) sunucu üzerinden hizmet vermektedir.

Site içeriği ACAR Eğitim Kurumları tarafından oluşturulmaktadır. Sitede yer alan içerikler kurumumuzdan izin alınarak ve kaynak gösterilmek koşulu ile kullanıma açıktır.

Yasal yükümlülükler ve yaptırım

Tamamen yasal yükümlülüklere bağlı kalarak, kişisel gizlilik çerçevesinde, kullanıcı odaklı olarak sitemizde yer alan yapay zeka tarafından temin edilmiş veriler asla paylaşıma açık değildir.

Sitede yer alan fotoğraf, doküman ve bilgiler için kişisel izinler alınmıştır. Sistem tarafından kontrol edilen bu içeriğin izinsiz kullanılması suçtur.

Kişisel hakların ihlali ve/veya marka ihlalleri karşısında sözlü/yazılı ihtar sonrasında gerekli işlemler gerçekleştirilmelidir. Aksi durumlarda ise resmi tahkikat yolu açıktır.
İSTEK Okulları istekyalova.com