İSTEK ortaokulu - istek koleji ortaokul

İSTEK Ortaokulu

60 Türkiye Birincisi ile ülkemizin en başarılı okulu. Yabancı dil eğitimi. Kişiye Özgü Eğitim Modeli . Akademik başarıların yanında sportif ve kültürel dereceler. Dünya derecesine sahip okul.

İstek Okulları ortaokul müfredatı deneyler sorular sınavlar cevaplar LKS LGS LYS TEOG agis gds. İngilizce Almanca eğitim veren ortaokul. Yabancı dil eğitimi olan ortaokul

Ortaokul

Öğrencilerde farkındalık yaratmak, onları araştırma ve incelemeye yönlendirmek amacıyla yürütülen proje çalışmaları derslerde etkin biçimde kullanılmaktadır.
Yalova ortaokul
Ortaokulumuzda TMSF dersleri her sınıfta iki öğretmen tarafından verilmektedir. 5. sınıftan itibaren akademik değerlendirme sınavlarına göre kur sistemi uygulanmakta ve kur derslerine ana ders öğretmeninden farklı bir öğretmen girmektedir.

Ortaokul 8. sınıf öğrencilerimize Liselere Geçiş Sınavı için yoğun hazırlık çalışmaları gerçekleştirilir. Öğrencilere, akademik başarılarına göre gruplandırılarak ya da bireysel olarak tamamlayıcı çalışmalar yapılır.
Türkiye Birincileri
5 , 6 ve 7. sınıf öğrencilerine her ay, 8. sınıf öğrencilerine ise her hafta deneme sınavı yapılır. Sınav sonuçları mentor öğretmenleri tarafından öğrencilere ve velilere aktarılır. Yapılan ayrıntılı analizler sonucunda öğrenciler her branştan var olan eksikliklerine yeniden yönlendirilerek bireysel ya da grup etütleri / takvite dersleri ile açıkları kapatılır.

Ortaokulumuzda tüm sınıflarda tüm dersler kur sistemi ile yapılmaktadır.
Aynı etikete sahip başlıklar
auto keywords Bilişim Park tarafından otomatik olarak sağlanan içerik : Kolej, özel okul, kıyafet, servis ücretleri. Kolej fiyatları. İSTEK istek koleji, istek vakfı, yeditepe üniversitesi, uzmanlar, uğur, doğa, bahçeşehir, bilge, sınav, birey, mektebim, öğretmen iş başvurusu, iş ilanları, eğitim sektöründe kariyer
İSTEK Okulları istekyalova.com
İSTEK Okulları istekyalova.com İSTEK Okulları istekyalova.com ATATÜRK KÖŞESİ Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK