Yabancı Dil Eğitimi

İSTEK Okullarında anaokulundan lise son sınıfa kadar yoğun bir İngilizce programı yürütülmektedir.

İSTEK Okulları YALOVA 0226 811 58 28

İSTEK Okulları istekyalova.com

Yabancı Dil Eğitimi

İSTEK Okullarında anaokulundan lise son sınıfa kadar yoğun bir İngilizce programı ve ikinci dil eğitimi olarak Almanca eğitimleri verilmektedir. Hedefimiz öğrencilerin yaş düzeyleriyle paralel olarak dilin dört becerisini ( okuma, dinleme, yazma, konuşma ) etkin şekilde kullanabilmeleri, ana dillerinde olduğu gibi yazılı ve sözlü olarak kendilerini farklı bir dilde de ifade edebilmelerini sağlamaktır. Müfredat programları her seviyede Common European Framework (CEF), Avrupa Dil Çerçeve, programı doğrultusunda belirlenmekte ve uygulanmaktadır. Öğrencilerimiz akademik çalışmaların yanı sıra uluslararası Cambridge ESOL, Fit in Deutsh, TOEFL gibi sınavlara da hazırlık çalışmaları yapmaktadır. Bu bağlamda okullarımızda yabancı dillerin hakim olduğu bir öğrenme ortamı sağlanmakta ve öğrencilerin dili yaşayarak öğrenmesi ve sadece alıcı dil becerileri ( okuma ve dinleme ) değil üretici dil becerilerinin de gelişimi hedeflenmektedir. İkinci yabancı dil olarak Almanca okutulmaktadır.

Öğrencilerimizin katılabileceği ULUSLARARASI SINAV ve SERTİFİKA PROGRAMLARI

1. sınıflar PEARSON BENCHMARK

2. sınıflar PEARSON BENCHMARK

3. sınıflar TOEFL Primary Step 1

4. sınıflar TOEFL Primary Step 1/2

5. sınıflar KET

6. sınıflar TOEFL Junior

7. sınıflar PET

8. sınıflar FCE (optional)

9. sınıflar PEARSON VERSANT VEPT

10. sınıflar PEARSON VERSANT VEPT

11. sınıflar TOEFL ITP

Aynı etikete sahip başlıklar
Youtube twitter linkedin instagram facebook
Bilişim Park © 2021
auto keywords

Slogan veya motto, bir kimlik, grup, örgüt veya kurumun amaç ve araçlarını genel olarak tanımlayan bir deyiş veya sözcük listesine verilen isim.

Evrim, biyolojide canlı türlerinin nesilden nesile kalıtsal değişime uğrayarak ilk halinden farklı özellikler kazanması sürecidir. Bazen dünyanın evrimi, evrenin evrimi ya da kimyasal evrim gibi kavramlardan ayırmak amacıyla organik evrim ya da biyolojik evrim olarak da adlandırılır.

oracle data source Kolej, özel okul, kıyafet, servis ücretleri. Kolej fiyatları. İSTEK istek koleji, istek vakfı, yeditepe üniversitesi, uzmanlar, uğur, doğa, bahçeşehir, bilge, sınav, birey, mektebim, öğretmen iş başvurusu, iş ilanları, eğitim sektöründe kariyer
İSTEK Okulları istekyalova.com
İSTEK Okulları istekyalova.com İSTEK Okulları istekyalova.com ATATÜRK KÖŞESİ Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK