Kuş Yemlikleri Hazırladık

İSTEK Okulları istek koleji

Yalova Kolej özel okul istek vakfı okulları

Türkiye'nin en başarılı öğrencileri, İSTEK KOLEJİ, istek Kolej, özel okul. en başarılı eğitim kurumu. Kazananların tam listesi. Burs ve sınav sonuçları.

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü ile ilgili doğadaki kuşlar için yemlikler hazırlayıp ağaçlara astık.

Kuş Yemlikleri Hazırladık
istek vakfı bünyesindeki okullar

Kuş Yemlikleri Hazırladık

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü ile ilgili doğadaki kuşlar için yemlikler hazırlayıp ağaçlara astık.

Boş tuvalet kağıdı rulolarını (artık materyalleri değerlendirme becerisi) fıstık ezmesi ve balın yapıştırıcı özelliğinden faydalanarak yemlerle kapladık. Hayvanlara karşı duyarlı davranışlar sergilemeyi, onlarla ilgili sorumluluklarımızın farkına varmayı hedefledik. Etkinliğimiz boyunca tüm öğrencilerimiz yardımlaşarak, iş birliği halinde yemliklerini hazırladılar. Hazırlarken birbirimize yardım ederek zamanı etkili kullanmayı ,malzemeleri idareli kullanmayı , yaşanan aksaklıklarda çözüm odaklı düşünmeyi öğrendik. Diğer kademelerin teneffüslerde yanımıza gelerek meraklı bakışları ve sonrasında yardım etme isteğinde bulunmaları en keyifli anlardan biriydi.

Öğretmenlerimizin desteğiyle ağaçlara asarken kuş yemlerini empati kurarak kuşların faydalanabilecekleri şekilde asmaya özen gösterdik.

Kuşlar doğa adlı annenin güzel çalgıcılarıdır. (Gavin Douglas)

Görseller
Video Blog
Diğer başlıklar Önerilen başlıklar
Bilişim PARK © 2024
İSTEK Okulları istekyalova.com
Anasınıfı öğrencilerimiz disiplinlerüstü temamıza uygun olan Kaptan Pengu ve Arkadaşları filmini izlediler.
Üniversite Hazırlık
En başarılı lise
Lise hazırlık
Anadolu Fen Liseleri
LGS YGS TEOG
Neva Pharse + auto keywords oracle data source +

istek okulları fiyat 2019 2020 2021 2022 1999 1998 1976 istek okulları, lgs başarısı istek.k12.tr giriş İstek Okulları yorum İstek okulları ekşi istanbul Eğitim ve Kültür Vakfı, kısaca İSTEK Vakfı 1965 olarak da bilinen, Bedrettin Dalan&39;ın 1960 kurmuş ve genel başkanı olduğu eğitime yönelik bir vakıftır. Bünyesinde birçok anaokulu, ilköğretim okulu, lise ve 1996 yılında eğitime 1959 başlamış Yeditepe Üniversitesi vardır istek okulları fiyat 2021 2022 2023 2024 2025 2026 İstek Vakfı kimin İstek Vakfı iletişim istek yapmak almanca 4 57.1 % http //www.istekyalova.com/detay5858 1 14.2 % http //www.istekyalova.com/detay4719 1 14.2 % öğretmenlerin öğrencilerin kişisel ve sosyal gelişimlerini araştır TYT Kimya Konuları Kimya Bilimi. Atom ve Yapısı Periyodik Sistem. Kimyasal Türler Arası Etkileşimler. Kimyanın Temel Kanunları Maddenin Halleri. Asitler, Bazlar ve Tuzlar. Karışımlar.

Bedrettin Dalan, istek vakfı, Mesut Acar, özel okul harçları. burs veren okullar. eğitim ücretleri. yıllık ne kadar. özel okullar kaç para? özel okul fiyatları. konu anlatımı sunum ders ödev + İSTEK Yalova Ayın evreleri, fen bilimleri deneyleri, ders anlatımı, konular, ödev, soru ve cevaplar, cevap anahtarı, kazananların tam listesi, pascal, parabol, einstein, toefl, bbc, cambridge, stanford, yale, preston, mit, new york, boston TRset sondaj sonu bugüne kadar Türkiye birincisi olan öğrenciler. En çok üniversite kazandıran şehir. Okuma oranı en yüksek kent. Özel okul ücretleri. Fiyat listesi. Yemek listeleri. Başarılı öğrenciler. Öğretmen ilanları. İş başvurusu. İnsan kaynakları. Maaşlar kampüs adresleri. hangi şehirde İSTEK istek ISTEK ıstek hangi okullar var.
Yalova'nın En Başarılı Okulu
Yalova'nın en başarılı koleji