Hayırlı Olsun Ziyaretinde Birincilik Bilgisini İl Milli Eğitim Müdürü Verdi

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Abdülaziz YENİYOL'u makamında ziyaret eden İSTEK Yalova Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR ve kurum müdürleri, hayırlı olsun dileklerini iletti.

İSTEK Okulları YALOVA 0226 811 58 28

İSTEK Okulları istekyalova.com

Hayırlı Olsun Ziyaretinde Birincilik Bilgisini İl Milli Eğitim Müdürü Verdi


İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Abdülaziz YENİYOL'u makamında ziyaret eden İSTEK Yalova Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR ve kurum müdürleri, hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Ziyarette pandemi sürecinin nasıl yönetileceği, Yalova'nın eğitim başarıları ve bu başarıları daha da arttırmaya yönelik yapılabilecek çalışmalar üzerine konuştular. Konuşma sırasında ilimizdeki okulların LGS'de ( Liselere Giriş Sınavı) okul başarı sıralamasında İSTEK Yalova Okulları'nın ildeki ortalamalarda ve genel başarıda birinci olduğunu dile getiren İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Abdülaziz YENİYOL İSTEK Yalova Okulları'nı tebrik ederek başarılarının devamını ve artması dileklerini iletti.

Mesut ACAR , İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Abdülaziz YENİYOL'a teşekkür ederken; "2008'den beri 12 yıldır LGS'de ( Liselere Giriş Sınavı) ilimizde okul ortalamasında birinci olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ve 60 Türkiye birinciliğini ilimize kazandırmanın yanı sıra ortalamalarda elde edilen başarının da bir o kadar önemli olduğunu ifade ederken, yeni görevlerinde başarılar diledi.

Doküman
auto keywords oracle data source Kolej, özel okul, kıyafet, servis ücretleri. Kolej fiyatları. İSTEK istek koleji, istek vakfı, yeditepe üniversitesi, uzmanlar, uğur, doğa, bahçeşehir, bilge, sınav, birey, mektebim, öğretmen iş başvurusu, iş ilanları, eğitim sektöründe kariyer
İSTEK Okulları istekyalova.com
İSTEK Okulları istekyalova.com İSTEK Okulları istekyalova.com ATATÜRK KÖŞESİ Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK