Gençler Milli Takımında İki İSTEK'li

İSTEK Yalova Okulları sporcusu Ekin Bahtiyar TOPRAK ve Yücel OCAK Türkiye Masa Tenisi Milli Takım seçmelerinde Yalova'yı temsil ederek milli takıma girmeye hak kazandılar.

İSTEK Okulları YALOVA 0226 811 58 28

İSTEK Okulları istekyalova.com

Gençler Milli Takımında İki İSTEK'li


İSTEK Yalova Okulları sporcusu Ekin Bahtiyar TOPRAK ve Yücel OCAK Türkiye Masa Tenisi Milli Takım seçmelerinde Yalova’yı temsil ederek milli takıma girmeye hak kazandılar.

Türkiye Masa Tenisi Milli Takım Seçme Müsabakalarında Türkiye 2’si olan Ekin Bahtiyar TOPRAK ve Türkiye 3’sü olan Yücel OCAK Gençler Milli Takımına girmeye hak kazandılar.

İSTEK Yalova Okulları Kurucusu  Mesut ACAR yaptığı açıklamada,

Öğrencilerimiz Yücel OCAK ve Ekin Bahtiyar TOPRAK'ın Masa Tenisi başarıları, küçükler kategorisiyle başladı.Her yıl düzenlenen Türkiye Masa Tenisi Müsabakalarında elde ettikleri Türkiye Şampiyonluklarının yanı sıra Dünya 3.lükleri ile taçlanmış olan sporcularımız yıllardır öğrencisi oldukları okullarını ve yöneticilerini gururlandırdılar. Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dilerim, Ayrıca öğrencilerimizin üzerinde büyük emeği olan Bayram Ali YILDIZ hocamıza teşekkür ediyorum

dedi.

Doküman
auto keywords oracle data source Kolej, özel okul, kıyafet, servis ücretleri. Kolej fiyatları. İSTEK istek koleji, istek vakfı, yeditepe üniversitesi, uzmanlar, uğur, doğa, bahçeşehir, bilge, sınav, birey, mektebim, öğretmen iş başvurusu, iş ilanları, eğitim sektöründe kariyer
İSTEK Okulları istekyalova.com
İSTEK Okulları istekyalova.com İSTEK Okulları istekyalova.com ATATÜRK KÖŞESİ Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK