Atlantis'in Çocukları - Güdümlü Kitap

İSTEK Okulları istek koleji

Yalova Kolej özel okul istek vakfı okulları

Türkiye'nin en başarılı öğrencileri, İSTEK KOLEJİ, istek Kolej, özel okul. en başarılı eğitim kurumu. Kazananların tam listesi. Burs ve sınav sonuçları.

IB PYP kapsamında 3. sınıf öğrencilerimiz, 3. Tema, Atıkların Yolculuğu ünitesiyle ilişkili güdümlü kitabımızı incelediler.

Atlantis'in Çocukları - Güdümlü Kitap
istek vakfı bünyesindeki okullar

Atlantis'in Çocukları - Güdümlü Kitap

IB PYP kapsamında 3. sınıf öğrencilerimiz, 3. Tema, Atıkların Yolculuğu ünitesiyle ilişkili güdümlü kitabımızı incelediler.

Kitap kapağı tasarımını yaparak arkadaşlarına sundular. Neden böyle bir tasarım yaptıklarını açıkladılar.

Kitap kapağıyla kendi tasarımlarını karşılaştırdılar. Ardından kitapta anlamını bilmedikleri sözcüklerin anlamlarını işbirliği içerisinde bulup, öğrendiler. Güdümlü kitaplarla ilgili soru kartlarını kullanarak grup arkadaşlarıyla kitap içeriğini tartışıp , kendi düşüncelerini paylaştılar.

Kitaptaki kahramanlarla empati kurdukları, çıkarımlar yaparak günlük hayatla bağlantılar kurdukları keyifli bir kitap incelemesi yapıldı. İşbirliği içinde çalışma , grup olarak kararlar alma , başka fikirlere saygılı olma gibi sosyal becerilerin geliştirildiği bir tartışma ortamı sağlandı.

Kitap tanıtımı:

Yaşadığı yere fabrika kurulunca çevre kirliliği ile tanışan Tekin, fabrikanın atıksularına kapılınca kendini Atlantis'te bulur. Tekin, Atlantis'tekilerin teknik donanımı ve arkadaşlarının yardımıyla doğaya zehir saçanlara karşı bir savaş açar.

Görseller
Video Blog
Diğer başlıklar Önerilen başlıklar
Bilişim PARK © 2023
İSTEK Okulları istekyalova.com
3. ve 4. sınıf öğrencilerimizin 27 Kasım 2021 Cumartesi günü gerçekleştirdiği Koç Müzesi ve Akvaryum gezisi.
Üniversite Hazırlık
En başarılı lise
Lise hazırlık
Anadolu Fen Liseleri
LGS YGS TEOG
Neva Pharse + auto keywords oracle data source +

istek okulları fiyat 2019 2020 2021 2022 1999 1998 1976 istek okulları, lgs başarısı istek.k12.tr giriş İstek Okulları yorum İstek okulları ekşi istanbul Eğitim ve Kültür Vakfı, kısaca İSTEK Vakfı 1965 olarak da bilinen, Bedrettin Dalan&39;ın 1960 kurmuş ve genel başkanı olduğu eğitime yönelik bir vakıftır. Bünyesinde birçok anaokulu, ilköğretim okulu, lise ve 1996 yılında eğitime 1959 başlamış Yeditepe Üniversitesi vardır istek okulları fiyat 2021 2022 2023 2024 2025 2026 İstek Vakfı kimin İstek Vakfı iletişim istek yapmak almanca 4 57.1 % http //www.istekyalova.com/detay5858 1 14.2 % http //www.istekyalova.com/detay4719 1 14.2 % öğretmenlerin öğrencilerin kişisel ve sosyal gelişimlerini araştır TYT Kimya Konuları Kimya Bilimi. Atom ve Yapısı Periyodik Sistem. Kimyasal Türler Arası Etkileşimler. Kimyanın Temel Kanunları Maddenin Halleri. Asitler, Bazlar ve Tuzlar. Karışımlar.

Bedrettin Dalan, istek vakfı, Mesut Acar, özel okul harçları. burs veren okullar. eğitim ücretleri. yıllık ne kadar. özel okullar kaç para? özel okul fiyatları. konu anlatımı sunum ders ödev + İSTEK Yalova Ayın evreleri, fen bilimleri deneyleri, ders anlatımı, konular, ödev, soru ve cevaplar, cevap anahtarı, kazananların tam listesi, pascal, parabol, einstein, toefl, bbc, cambridge, stanford, yale, preston, mit, new york, boston TRset sondaj sonu bugüne kadar Türkiye birincisi olan öğrenciler. En çok üniversite kazandıran şehir. Okuma oranı en yüksek kent. Özel okul ücretleri. Fiyat listesi. Yemek listeleri. Başarılı öğrenciler. Öğretmen ilanları. İş başvurusu. İnsan kaynakları. Maaşlar kampüs adresleri. hangi şehirde İSTEK istek ISTEK ıstek hangi okullar var.
Yalova'nın En Başarılı Okulu
Yalova'nın en başarılı koleji