İSTEK Okulları istek koleji

Yalova Kolej özel okul istek vakfı okulları

Türkiye'nin en başarılı öğrencileri, İSTEK KOLEJİ, istek Kolej, özel okul. en başarılı eğitim kurumu. Kazananların tam listesi. Burs ve sınav sonuçları.

3. ve 4. sınıf öğrencilerimizin 27 Kasım 2021 Cumartesi günü gerçekleştirdiği Koç Müzesi ve Akvaryum gezisi.

İstanbul Gezimiz
konu anlatım videoları, online eğitim, çevirimiçi dersler

İstanbul Gezimiz

3. ve 4. sınıf öğrencilerimizin 27 Kasım 2021 Cumartesi günü gerçekleştirdiği Koç Müzesi ve Akvaryum gezisi.

İSTEK Okulları istekyalova.com
Görseller
Video Blog
menu
Bilişim PARK © 2022
İSTEK Okulları istekyalova.com
Gazi Mustafa Kemal Atatürk&39;ün katılımıyla 1932 yılında düzenlenen I. Türk Dili Kurultayı&39;nın açılış günü olan 26 Eylül&39;ü her yıl "Dil Bayramı" olarak kutlanmaktadır.

Dilimizin, yani millî kimliğimizin bayramı olan bu günde Türkçemize emek verenlerden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere herkesi saygı ve minnetle anıyoruz.

Milli duygularla dil arasında kuvvetli bir bağ olduğunu düşünen Atatürk,

"Amacımız , Türk dilinin öz zenginliğini ortaya çıkarmak, onu dünya dilleri arasında değerine yakışır yüksekliğer eriştirmektir."

diyerek dilimizi yabancı dillerin etkisinden kurtarmayı, Türkçeyi bilim dili haline getirmeyi ve okur-yazar oranını artırmayı hedeflemiştir.

87. Dil Bayramı çerçevesinde okulumuzda düzenenlen törende Slogan Yarışması sonuçları açıklandı. İlkokul birincisi Kuzey Demir KOÇAL, Ortaokul birincisi Elif BOZACI olutken Jüri özel ödülü ise 1A sınıfından Kutalp YILDIRIM 'ın oldu.

Programda bir de Marmara Bölgesi Karate Müsabakaları'nda derece alarak bizleri gurulandıran Gökay SÖKMEN 'e tebrik belgesi verildi.

Üniversite Hazırlık
En başarılı lise
Lise hazırlık
Anadolu Fen Liseleri
LGS YGS TEOG
Neva Pharse + auto keywords oracle data source +

E-ödev Eodev Giriş Yapamadığımız sorular için uygulama ücretsiz Eodev indir Eodev ilkokul eodev.com türkçe Eodev indir ücretsiz eodev 5. sınıf istek.k12.tr üçboyut özel eğitim kadromuz rife kaya 4 66.6 % mentor öğretmenlik 1 16.6 % dış bağlantılar mail yagmur azaklı öğretmen 1 50 % çisem istekobs 4 44.4 % http //www.istekyalova.com/detay5813 2 22.2 % yalova yagmur azaklı 1 11.1 % http //www.istekyalova.com/detay2507 1 11.1 % istek okulları yalova din kültürü K12 Giriş K12net -K12 mos GEN k12 K12 Çözüm K12 Sınav Denizatı k12 K12 indir Akbim Öğrenci Girişi Akbim SINAV SONUÇLARI Obs final akbim Akbim OBS Bilnet akbim Final akbim Akbim destek Limit akbim E-Okul VBS E-Okul MEB e-okul lgs e-okul giriş öğrenci girişi 2021 e-okul öğrenci girişi karne E-Okul VBS giriş E-Okul Veli e-okul karne 2021

Bedrettin Dalan, istek vakfı, Mesut Acar, özel okul harçları. burs veren okullar. eğitim ücretleri. yıllık ne kadar. özel okullar kaç para? özel okul fiyatları. konu anlatımı sunum ders ödev + İSTEK Yalova Ayın evreleri, fen bilimleri deneyleri, ders anlatımı, konular, ödev, soru ve cevaplar, cevap anahtarı, kazananların tam listesi, pascal, parabol, einstein, toefl, bbc, cambridge, stanford, yale, preston, mit, new york, boston TRset sondaj sonu bugüne kadar Türkiye birincisi olan öğrenciler. En çok üniversite kazandıran şehir. Okuma oranı en yüksek kent. Özel okul ücretleri. Fiyat listesi. Yemek listeleri. Başarılı öğrenciler. Öğretmen ilanları. İş başvurusu. İnsan kaynakları. Maaşlar kampüs adresleri. hangi şehirde İSTEK istek ISTEK ıstek hangi okullar var.
Yalova'nın En Başarılı Okulu
Yalova'nın en başarılı koleji