İletişim Becerileri ve Etkili İletişim Kurma Yolları

İSTEK Okulları istek koleji

Yalova Kolej özel okul istek vakfı okulları

Türkiye'nin en başarılı öğrencileri, İSTEK KOLEJİ, istek Kolej, özel okul. en başarılı eğitim kurumu. Kazananların tam listesi. Burs ve sınav sonuçları.

9A sınıfı öğrencilerimizle iletişim becerileri konulu 2. psikodrama oturumumuzu lise psikolojik danışman ve psikoloğumuz İrem Karakoç ile rehberlik saatinde gerçekleştirdik.

İletişim Becerileri ve Etkili İletişim Kurma Yolları
hangi okullar daha başarılı? İngilizce dışında hangi yabancı diller var?

İletişim Becerileri ve Etkili İletişim Kurma Yolları

9A sınıfı öğrencilerimizle iletişim becerileri konulu 2. psikodrama oturumumuzu lise psikolojik danışman ve psikoloğumuz İrem Karakoç ile rehberlik saatinde gerçekleştirdik.

Etkili iletişim becerileri, iletişimde yapılan hatalar ve iletişimde sen-ben dili kullanımının öneminden bahsederek canlandırmalar yaptık ve oturum sonunda etkili iletişim kurabilmek için nasıl bir yol izlememiz gerektiği hakkındaki görüşlerimizi paylaştık.

Görseller
Video Blog
Diğer başlıklar Önerilen başlıklar
Bilişim PARK © 2024
İSTEK Okulları istekyalova.com
5. sınıf öğrencilerimiz Sadako ve Kağıttan Bin Turna Kuşu kitabını okudu ve Sadako&39;nun tamamlayamadığı turna kuşlarını yaptılar.

Sadako Sasaki...

Hiroşimalı binlerce küçük kızdan biri. 1945'te iki yaşındaymış. Yaralanmamış, hastalanmamış. Okuluna gidiyormuş güzel güzel.On iki yaşındayken birden hastalanmış. Radyasyonun vücutta yarattığı onulmaz bir hastalıkmış bu. Doktorlar, uzmanlar incelemişler, kurtuluş olmadığını anlamışlar. Kendi de biliyor bunu! Ama Japon geleneğine göre kağıttan bir turna kuşu yapan bir kişinin dileği muhakkak gerçekleşir. 

Kâğıttan Bin Turna Kuşu efsanesi der ki:
Bir insan kağıttan 1000 turna kuşu yaparsa dileği kabul olurmuş.
 
Bunun üzerine Sadako ümidi kaybetmeyip kağıttan 1000 turna kuşu yapmaya başladı. Ne yazık ki, bu küçük Japon kızının yaşamı 1000 turnayı katlamaya yetmeyecek ve 25 Ekim 1955 günü 644 turnayı katlarken hayata gözlerini yumacaktır. 
 
Öğrencilerimiz de savaşların olumsuzluklarına dikkat çekmek, her ne şartta olursak olalım ümidimizin kaybedilmemesi gerektiğini vurgulamak için Sadako'nun tamamlayamadığı turna kuşlarını yaptılar.
 
* Sadako Sasaki, küçük bir kız çocuğuydu Japonya'da, Hiroşima'da, Misasa Köprüsü yanındaki evinin yakınına Atom bombası 6 Ağustos 1945 tarihinde düştüğünde iki yaşındaydı. Sadako, ölümünden önce bin origami hikâyesi ile hatırlanır ve günümüzde savaşın masum kurbanlarının sembolüdür.

Bültenlerimize TRset Dizin Servisi üzerinden ulaşabilirsiniz.

yeliz araz
Üniversite Hazırlık
En başarılı lise
Lise hazırlık
Anadolu Fen Liseleri
LGS YGS TEOG
Neva Pharse + auto keywords oracle data source +

gunes sisteminde bulunan gezegen ve yildizlar 5 19.2 % istek vakfi yalova 5 19.2 % istek yalova 3 11.5 % http //www.istekyalova.com/detay4671 3 11.5 % amazon 2 7.6 % yalova bahcesehir koleji 1 3.8 % http //www.istekyalova.com/sitemap 1 3.8 % sekiller 1 3.8 % http //www.istekyalova.com/detay2507 1 3.8 % ödev yapam sorumluluk ilie ilgili fotograflar animasyon 1 3.8 % http //www.istekyalova.com/detay5841 1 3.8 % http //www.istekyalova.com/detay4724 1 3.8 % istek obs istek vakfı sentez yalova 1 16.6 % ilkdordun 1 16.6 % obs.istek.k.12.tr 1 16.6 % matematik 8a 1 16.6 % son dördünde ay nasil olur 1 16.6 % ağza parmak çocuk ilgisizlik Online dil kursu ücretsiz Yurtdışı dil eğitimi fiyat Online dil eğitimi yurtdışı dil eğitimi - ekşi Bursa yabancı dil Kursları fiyatları Yabancı Dil Kursları Fiyatları Yurtdışı dil eğitimi Fiyatları 2021 Almanca dil kursları son dördün evresinden sonra hangi evre gelir 1 25 % louis braille özet 1 25 % ayın iki ana evresi arasında geçen süre 1 25 % suratlar

Bedrettin Dalan, istek vakfı, Mesut Acar, özel okul harçları. burs veren okullar. eğitim ücretleri. yıllık ne kadar. özel okullar kaç para? özel okul fiyatları. konu anlatımı sunum ders ödev + İSTEK Yalova Ayın evreleri, fen bilimleri deneyleri, ders anlatımı, konular, ödev, soru ve cevaplar, cevap anahtarı, kazananların tam listesi, pascal, parabol, einstein, toefl, bbc, cambridge, stanford, yale, preston, mit, new york, boston TRset sondaj sonu bugüne kadar Türkiye birincisi olan öğrenciler. En çok üniversite kazandıran şehir. Okuma oranı en yüksek kent. Özel okul ücretleri. Fiyat listesi. Yemek listeleri. Başarılı öğrenciler. Öğretmen ilanları. İş başvurusu. İnsan kaynakları. Maaşlar kampüs adresleri. hangi şehirde İSTEK istek ISTEK ıstek hangi okullar var.
Yalova'nın En Başarılı Okulu
Yalova'nın en başarılı koleji